EC Iberia Group International Education Consultancy  © 2008-2019 tüm hakları saklıdır.

çağkan duyan
21 Mar 2018

NIE FORMLARI - DOLDURULMUŞ ÖRNEKLER

0 yorum

 

Değerli Öğrenciler,

 

İspanya'da Maaşlı Turizm Stajına katılacak öğrenciler, vizenin yanında NIE numarasınada başvurmaları gerekmektedir.

 

Staja gidecek tüm öğrencilere NIE belgelerinin boş hali maille gönderilmiştir.

 

Ekte yer aldığı gibi belgelerinizi doldurmanızı öneriyoruz.

 

Saygılar

 

 

 

 

 

Yeni Mesajlar
 • çağkan duyan
  21 Mar 2018

  90 gün ve 180 gün arasında staj yapacak öğrenciler aşağıdaki linke tıklayarak başvuru formunu indirebilirler. Formu Türkçe doldurunuz. http://www.exteriores.gob.es/Consulados/ESTAMBUL/Documents/SolicituddevisadonacionalInglés.pdf Vize hakkındaki sorularınız ve daha detaylı bilgi için aşağıda konsolosluk bilgileri sunulmuştur. Ankara'daki konsolosluğun web sitesi ; http://ankaravisa.es/turco/turco.html istanbul'daki konsolosluğun web sitesi; http://www.exteriores.gob.es/Consulados/ESTAMBUL/tr/Consulado/Pages/inicio.aspx
 • Yurtdışı Eğitim
  13 Şub 2018

  Portekiz'de staj 2 aydan 12 aya kadar süreyle yapılabilmektedir. Her koşulda Portekiz vizesi için Ankara'da bulunan Portekiz Büyükelçiliğine başvurmanız gerekmektedir. Türkiye'nin neresinde olursanız olun,ne kadar süreyle staja katılırsanız katılın tek başvuru yeri sadece Ankara'da bulunan konsolosluktur. Linki: https://www.ancara.embaixadaportugal.mne.pt/tr/ Bu konuyla ilgili sorularınızı burada paylaşabilirsiniz.Uzmanlarımız en kısa süre içinde cevaplayacaktır.
 • Yurtdışı Eğitim
  13 Şub 2018

  İtalya'da staj 2 aydan 12 aya kadar süreyle yapılabilmektedir. Her koşulda İtalya Vizesi için İdata ofislerine başvurmanız gerekmektedir. İtalya konsoloslukları başvurularla ve vize süreçleriyle ilgili tüm yetkiyi yasal olarak İdata İtalya ofislerime devretmiştir. Linki: https://www.idata.com.tr/ita/tr Lütfen tüm öğrenciler İDATA ile iletişime geçip, okuduğu şehri belirterek hangi şehir/başvuru merkezinde vize başvurusu yapabileceği konusunda bilgi edinsin. Bu konuyla ilgili sorularınızı burada paylaşabilirsiniz.Uzmanlarımız en kısa süre içinde cevaplayacaktır.